Размещено: 08.08.2018 | Всего просмотров: ...

О компании

Авторинок «Центральний» (с. Чапаївка) – найбільший торгово-виставковий комплекс Києва та Київської області, що надає повний спектр послуг із продажу та купівлі автомобілів. Кількість пропозицій для бажаючих придбати авто становить кілька тисяч пропозицій на найвибагливіший смак.

Авторинок «Центральний» – понад 3000 автомобілів з пробігом на одній території.

Саме торгівля вживаними автомобілями є найбільш затребуваним напрямком роботи Авторинку та здійснюється на найвищому рівні. Щотижня Авторинок відвідують кілька тисяч потенційних покупців, які отримують унікальну для автобазару Києва та Центрального регіону України можливість вибору. Продавці, у свою чергу, мають можливість максимально швидко та вигідно реалізувати автомобіль.

Завдяки зусиллям колективу Авторинку «Центральний», продаж та купівля вживаних автомобілів стала максимально комфортною та безпечною. На Авторинку створено всі умови для якісної та безпечної взаємодії продавця та покупця автомобіля (у тому числі відеоспостереження та охорона території).

Кожен клієнт може вибрати максимально зручну для себе форму придбання або
продаж транспортного засобу: купити автомобіль у приватного продавця або через відділ
комісійної торгівлі або на комісійних майданчиках, а також оформити
всі необхідні формальності, пов'язані з оформленням та реєстрацією покупки.
На території Авторинка розташовується
Територіальний сервісний центр № 8046 та Експертна служба МВС України.

Сфера нашої діяльності далеко не вичерпується лише продажем автомобілів. На території авторинку працюють численні магазини автомобільних аксесуарів та автозапчастин, і звичайно ж функціонує оптово-роздрібний ринок, на якому представлені різні групи товарів.

Також на території для Вашої зручності є платне паркування - 30 грн./добу для легкового автомобіля (відеоспостереження, охорона) та місця для заряджання електромобілів.


А поки наші фахівці працюють, у Вас є можливість випити смачну чашку кави в одній з кав'ярень на території Авторинку або перекусити різноманітним стріт-фудом.

.

40815569_2119883754939569_6084090134226010112_n_

Той час, який Ви проведете у нас, буде приємним та комфортним, а покупка, яку Ви зробите – довго радуватиме Вас та Ваших близьких.

І пам'ятайте Автомобіль це не розкіш, а засіб пересування і насамперед комфорт!

Ми сподіваємося, що на авторинку «Центральний» Ви знайдете саме той автомобіль, про який мріяли. Ласкаво просимо!Версия для печати